Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 02.01.2012 19:00:04

Chovatelská stanice " Z Pavlováku "

Štěňata

... dne 1.8.2008 se Sáře od Hanusky zadařilo :-) ... máme štěňátka!!!

Není moc slov co k tomu napsat, porod proběhl v pořádku, když pominu to, že máma brala porod jako olympiádu na stadiónu se jménem zahrada. Až na první štěňátko,(ktéré poslušně odrodila v boudě) ostatní málem porodila na zahradě v běhu, a páníček běhal za ní. Jak pro koho to ovšem byla legrace.

Páníček ovšem nezklamal a poslušně běhal za mamkou :))) Starostlivě obvolával doktory zda ten puntík co má čerstvě narozené štěňátko není snad nemocí, zda to, že má trošku namodralý čumáček nemůže vadit a pod.Trochu mě to rozesmívalo, ale zároveň přivádělo k šílenství, protože jsem si začala uvědomovat, že snad žárlím i na štěňata.U mě si nevšimne ani horečky 40°C vysoké a tady vyvádí jak pominutý.

NJN je to chlap a k tomu všemu psíčkař - co jsem vlastně čekala?

Sára se o štěňátka starala výborně, žádné přemrštěné opečovávání, ale ani zanedbávání.Prostě, tak jak to má být.

 

Jména štěňátek....

Jako první se narodila Bery ..... hravá, silná a samostatná Bery (možná se měla spíše jmenovat Bair, protože je to takový malý medvídek)

Druhý na svět vykoukl Bard .....silný chlapák, který jistě svému novému páníčkovi v lesích rád jako potulný pěvec zazpívá, až nahlásí dosledovanou zvěř.

Třetí je tady Brita ..... blázínek.Není co dodat - veselá a trhlá.... nějak ji zůstalo jedno modré očko a tak i její pohled vypadá dost trhle, ale nic na tom ovšem nemění to, že je velmi, velmi oddaná a radostná.Bohužel její handicap nepředurčuje k chovnosti, ale svým nasazením po pracovní stránce jistě vše vynahradí, protože ve výcviku je neobvykle učenlivá a chápající.

a poslední ? Bystra ..... jméno dokazuje hodně.Nejmenší, ale přitom nejšikovnější.Jako první opustila úkryt boudy, i výběhu a hurá zkoumat  svět.Prostě malá hyperaktivní mrška.

Takže, ať se štěňátkům daří co nejlépe.Dvě už jsou u svých nových páníčků, kde je jim jistě dobře. A ty zbývající dvě? Jsou k dispozici :)))

Britu a Bery jistě potěší Váš zájem o ně.Máte jim zanechat vzkaz na mailu m.popelar@tiscali.cz, nebo na tel. čísle 739513311 a páníček jim jistě vzkaz předá.

TOPlist